UEYM Yönetim Kurulu Genel Merkezde toplandı

UEYM Yönetim Kurulu Genel Merkezde toplandı

İlhan Kılıç/ Krefeld- BHA

Uluslararası Eğitim ve Yazarlar Merkezi Genel Başkanı Kübra Arıcı Sorrentino yaptığı konuşmada,”Bu önemli etkinlikler, bir araya gelerek birlik ve dayanışma duygularımızı pekiştirmemize ve Merkezimizin misyonu doğrultusunda ortak hedefler belirlememize olanak tanıdı. Toplantılarımızda alınan kararlar, Merkezimizin ilerleyişini güçlendirme ve geleceğe yönelik stratejik adımlar atma konusunda bize yol gösterici olacaktır. Bu vesileyle, Merkezimizin değerli yöneticileri ile bir araya gelme fırsatı bulduğumuz için çok memnunuz’ ‘dedi.

Uluslararası Eğitim ve Yazarlar Merkezinde yapılan toplantıya Genel Başkan Kübra Arıcı Sorenntino,Genel Sekreter Tarık Sorrentino,sekreter Kadriye Burgu,Kültür ve Sanat Başkanı Zuhal Bakır,Aile ve Sosyal Hizmetler Başkanı Songül Yaman,Oberhausen Başkanı İlhan Kılıç,STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Meral Ardıç,Köln Başkanı Nuriye Akdoğdu,Aile ve Sosyal Hizmetler Başkan Yardımcısı Elif Taşar,Moers Başkanı Ayfer Candan,Eğitim Başkan yardımcısı Medine Uçar katıldı.

Toplantıya ayrıca zoom üzerinden Sadettin Turhan,Suna Doğan,Reyhan Aygar ve Dr. Gönül Ar Çakır katıldı.

Uluslararası Eğitim ve Yazarlar Merkezi Genel Başkanı Kübra Arıcı Sorrentino ayrıca Uluslararası Eğitim ve Yazarlar Merkezi hakkında bilgiler verdi.

Hakkında

Check Also

Nükleer silah harcamaları geçen yıl 91.4 milyar dolara ulaştı

Nükleer silah harcamaları geçen yıl 91.4 milyar dolara ulaştı Burhan Canbaz – BHA Küresel sivil …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir