SİBERGÖZ-26 Operasyonlarında 75 kişi yakalandı

SİBERGÖZ-26 Operasyonlarında 75 kişi yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 21 ilde eş zamanlı ve bilişim sistemlerini kullanarak nitelikli hırsızlık, nitelikli dolandırıcılık ve çevrimiçi çocuk müstehcenliği suçlarına yönelik Jandarma tarafından gerçekleştirilen SİBERGÖZ-26 Operasyonlarında 75 şüphelinin yakalandığını aktardı.

Bakan Yerlikaya operasyon kapsamında; çok sayıda ruhsatsız tabanca ve av tüfeği, 41 adet telefon, 6 adet bilgisayar, SIM kart, taşınabilir bellek ve banka/kredi kartına el konulduğunu söyledi.

Yerlikaya paylaşımında “Operasyonları düzenleyen Kahraman Jandarmamızı tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle” dedi.

2⃣1⃣ ilde Bilişim Sistemlerini Kullanarak Nitelikli Hırsızlık, Nitelikli Dolandırıcılık ve Çevrimiçi Çocuk Müstehcenliği suçlarına yönelik eş zamanlı olarak Jandarma tarafından düzenlenen “SİBERGÖZ-26” operasyonlarında 7⃣5⃣ şüpheli yakalandı

Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim… pic.twitter.com/JLk2YGP1A0

— Ali Yerlikaya (@AliYerlikaya) March 15, 2024

beserviscom

Hakkında

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdğan’dan İstanbul’un Fethi mesajı

Cumhurbaşkanı Erdğan’dan İstanbul’un Fethi mesajı Ankara-BHA İletişim Başkanlığı, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 29 Mayıs …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir