Sakarya’nın ilk mutfak akademisinde ilk workshop etkinliği

Sakarya’nın ilk mutfak akademisinde ilk workshop etkinliği

“Sakarya’nın Lezzetleri” workshop etkinliği SATSO Mutfak Sanatları Akademi’sinde gerçekleştirildi.

SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan; Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile beraber Sakarya Valisi Sn. Yaşar Karadeniz, Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan, Ali İnci, Murat Kaya, Ertuğrul Kocacık, SBB Başkan Yardımcısı Burak Erken, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, Baro Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elvan Bilgehan Dikici ile İl Protokolü olarak önlüklerini giyip, kollarını sıvadılar.

Meclis Başkanı Erdem Ercan; Chef Hatice Akman’ın moderatörlüğünde Sakarya Protokolü ile birlikte eğlenceli anların yaşandığı workshop etkinliğinde Sakarya’nın meşhur kabak çorbasını, daha sonra da Kabak Kıvırma tatlısını hazırladılar. Ev sahibi olarak ilk programları münasebetiyle mutlu ve gururlu olduklarını belirttiler.

Şehrin birleştirici gücü SATSO’nun Mutfak Sanatları Akademisi workshop etkinliğinde keyifli vakit geçirdiklerini, lezzetleriyle tatlı bir rekabet ettiklerini söylediler.

beserviscom

Hakkında

Check Also

İletişim Başkanlığı’ndan “Mohamed Salah, İsrail’i destekleyen markanın reklamında oynadığı” iddiasına açıklama

İletişim Başkanlığı’ndan “Mohamed Salah, İsrail’i destekleyen markanın reklamında oynadığı” iddiasına açıklama Dezenformasyonla Mücadele Merkezi tarafından …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir