Sahibinden.com’da otomobiller online açık artırma ile satılabilecek

Sahibinden.com’da otomobiller online açık artırma ile satılabilecek

Kullanıcılar, araçlarını satmak istediklerinde Otobid’in online sistemi üzerinden araç bilgilerini ve özelliklerini girerek ön değerlemeyi gerçekleştirebiliyorlar ve Otobid hizmet noktalarından randevu alabiliyorlar. Ardından, kullanıcılar araçlarını randevu aldıkları Otobid hizmet noktasına getiriyorlar ve ücretsiz olarak yapılan ekspertiz sonrasında açık artırma başlangıç fiyatı belirleniyor. Daha sonra, sadece platforma kayıtlı binlerce kurumsal oto galerisinin alıcı olarak katılabildiği online açık artırmada araçlar satışa sunuluyor.

 

Satış gerçekleştikten sonra, tüm devir işlemleri Otobid tarafından araç sahibi adına gerçekleştiriliyor ve satış bedeli, araç sahibinin banka hesabına sahibinden.com güvencesiyle 1 gün içinde aktarılıyor. Araç sahipleri, isterlerse kendi araçlarının açık artırmasını izleyebiliyor. Bu süreç, kullanıcılar için araçlarını maksimum fiyata satmak için güvenilir ve kolay bir yöntem sunarken, alıcılar için geniş bir araç yelpazesi sunmayı amaçlıyor.

Sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş ve Otobid Genel Müdürü Sinan Barutçuoğlu’nun verdiği bilgilere göre, sahibinden.com platformu Otobid’de satılmak istenen araçların expertizi, sahibinden.com’un bir süre önce satın aldığı Auto King tarafından yapılacak. Araçların devir işlemleri de sahibinden.com tarafından araç sahibi adına gerçekleştirilecek.

beserviscom

Hakkında

Check Also

TOBB: Nisanda 1849 şirket kapandı

TOBB: Nisanda 1849 şirket kapandı 2024’ün ilk 4 ayında, 2023’ün ilk 4 ayına göre kurulan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir