HÜDA PAR İL BAŞKANI DURMAZ’DAN ELMALI’YA ZİYARET

HÜDA PAR Antalya İl Başkanı M. Şerif Durmaz, Elmalı ilçesinde kurum, meslek odaları ve esnafa ziyarette bulundu.

HÜDA PAR İl Başkanı M. Şerif Durmaz, beraberindeki heyetle birlikte; Antalya’nın eski yerleşim yerlerinden biri olan Elmalı ilçesini ziyaret etti. Ziraat Odası ile Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret eden Durmaz; oda başkanları Mustafa Yılmaz ve Hüseyin Aslan’a misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Elmalı İlçe Müftüsü ve İlçe vaizini de ziyaret eden Durmaz, Müftü Cafer Daşkın hoca ile Vaiz Abdullah Aydın hocaya ilgi ve alakaları için teşekkür etti.

Durmaz daha sonra ‘Hak Dini Kuran Dili’ adlı tefsiriyle tanınan son devrin din mazlumu alimlerinden Elmalılı Hamdi Yazır’ın eserlerinin bulunduğu ‘Elmalılı Hamdi Yazır Kent Müzesi’ni ziyaret etti.

Durmaz ve beraberindeki heyet, Elmalı’da Çarşı esnafını ziyaret ederek, piyasanın durumu il ilgili hasbihal etti. Esnafa HÜDA PAR’ı ve çalışmalarını anlatan Durmaz, “İnşallah en kısa zaman Elmalı adayımızı açıklayarak seçim çalışmalarımıza ivme kazandıracağız. Kucaklayıcı, çözüm odaklı ve ulaşılabilir bir belediyecilik anlayışıyla halkımızın hizmetine talibiz.” diye konuştu.

Hakkında

Check Also

Başkan Çakır: Şikayetlere yetişemiyoruz

Başkan Çakır: Şikayetlere yetişemiyor Rize/Alihan TELATAR – BHA   Başkan Neşet Çakır, Pazar Belediyesi’ndeki sorunları, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir