Hedefimiz seçimi en yüksek oyla kazanmak”

Hedefimiz seçimi en yüksek oyla kazanmak

Akyazı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, Sakarya Milletvekili Murat Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte önceki gün Dokurcun Mahallesi’ni ziyaret etti ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Dokurcun Mahallesi’nde esnaflar ve vatandaşlarla sohbet eden Bilal Soykan ve Milletvekili Murat Kaya 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi. Her mahallede teveccüh ile karşılandıklarını ifade eden Bilal Soykan, “ Hemşerilerimiz sağ olsunlar bize olan sevgi ve desteklerini dile getiriyorlar. 2019 yılından beri ilçemizde yapılmayanların yapıldığının ve gerçek belediyeciliğinin farkındalar. Alnımızın akı ile tamamladığımız beş yıllık dönemimizin ardından, kazanacağımız zaferle Gönlümüzdeki Akyazı için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Akyazı’da yeniden birincilikler elde edeceklerini ifade eden Soykan, “ Bizim hedefimiz sadece seçimi kazanmak değil, en yüksek oyla kazanmak. Akyazılı hemşerilerimiz gerçeğin farkında. Yalan ve boş vaat siyasetine kanmıyor, inanmıyor. Davasına bugüne kadar sahip çıkan Akyazı kararını yine gerçek belediyecilikten, hizmet siyasetinden yani Cumhur İttifakı’ndan yana kullanacak” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın ilçeye önemli hizmetler kazandırdığını ifade eden Milletvekili Murat Kaya ise, “ Bilal Başkanımızın çalışkanlığına ve yaptıklarına şahidiz. Tek derdi Akyazı’ya değer katmak olan başkanımıza ve Cumhur İttifakımıza kıymetli Akyazılı hemşerilerimizin büyük bir destek vereceğine eminiz. Partimize ve davamıza her zaman sahip çıkan Akyazı 31 Mart yerel seçimlerinde de yeniden tarih yazacak inşallah” şeklinde konuştu.

Hakkında

Check Also

2024 yılı ilk 3 ayında Gümrüklerde Rekor Yakalama

2024 yılı ilk 3 ayında Gümrüklerde Rekor Yakalama BHA Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Ekipleri Yasadışı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir