Galler Prensesi Kate Middleton nerede?

Galler Prensesi Kate Middleton nerede?

Ocak ayında geçirdiği, detayı açıklanmayan dahiliye ameliyatının ardından kamuoyu önünde görünmeyen Galler Prensesi Kate Middleton hakkındaki iddialar giderek daha da alevleniyor.Galler Prensesi’nin ortalıkta görünmediği süre uzadıkça, söylentiler komplo teorileri boyutuna bile ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde iddialar uç noktalara varınca, Kensington Sarayı bu duruma bir son vermek istemiş ve fotoğraf paylaşmıştı.Bu fotoğrafta montaj olduğu ortaya çıkınca ise fısıltılar dünyada yankılanmaya başladı.Bugün The Sun gazetesi, Kate ve Wililam’ın Cumartesi günü Windsor’daki evlerinin yakınındaki çiftlikte görüldüğünü manşetine taşıdı.Çifti gören bir tanığın, “mutlu, rahat ve sağlıklı görünüyordu” ifadeleri vurgulandı.

Ancak görünen o ki, ne sosyal medya ne de İngiliz kamuoyu ikna olmuş durumda. Çünkü söz konusu iddiayı destekleyen bir fotoğraf paylaşılmadı.

Mirror ve The Sun’ın aynı görgü tanıdığının aynı ifadesine vurgu yapması şüpheleri dindirmedi.Sosyal medyada, “Fotoğraf nerede, bu durum gittikçe daha kötüye gidiyor” yorumları yer aldı.

Hakkında

Check Also

Başkan Çakır: Şikayetlere yetişemiyoruz

Başkan Çakır: Şikayetlere yetişemiyor Rize/Alihan TELATAR – BHA   Başkan Neşet Çakır, Pazar Belediyesi’ndeki sorunları, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir