Bilgiç’ten Isparta’ya ziyaret

Bilgiç’ten Isparta’ya ziyaret

İlk olarak Ak Parti il Başkanlığını ve belediyeyi ziyaret eden Bilgiç, Sidre Mahallesinde Belediye ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı işbirliğiyle yapımı sağlanan İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle imzalanan protokol kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devri yapılan Şehit Burhan Açıkkol İlkokul ve Ortaokulu Kapalı Spor Salonunun açılış programına katıldı. Vali Aydın Baruş, AK Parti MKYK Üyesi Betül Altınsoy, şehidin ailesi, öğrenci ve vatandaşlarla gerçekleşen açılışavatandaşlar Bilgiç’e yoğun ilgi gösterdiler.Isparta da her eserde sizin imzanız var Isparta sizin döneminizde çok büyük hizmetler gördük diye teşekkür edenler ayrıca dikkat çekti.

Bilgiç, programların devamında Soner Toros cemiyet binasında Basın mensuplarıyla da bir araya gelerek genel gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha sonra Keçiborlu ilçe seçim koordinasyon merkezini ziyaret ederek Ak partililerle buluşup önümüzdeki yerel seçimlerle ilgili istişareler gerçekleştirdi.

Ak Parti belediyeciliği ile çevresi değişen Keçiborlu hizmette Süreyya Sadi Bilgiç’in emekleri bizim için çok kıymetlidir dediler. Isparta da ve Keçiborlu‘da her eserde sizin imzanız var. Onun için sizlere teşekkür ediyoruz. Keçiborlu ilçesi geçiş güzergahı ilçesi halde iken sizlerin sayesinde bölgenin en güzel ilçesi oldu. 100 milyonlarca yatırım aldık. Sanayi yatırımları, eğitim yatırımları, sosyal ve kültürel bütün yatırımlarla Keçiborlu artık her yerde en iyi şekilde anılıyor. Isparta’da Süreya Sadi Bilgiç faktörü bizler için çok önemlidir dediler.

beserviscom

Hakkında

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdğan’dan İstanbul’un Fethi mesajı

Cumhurbaşkanı Erdğan’dan İstanbul’un Fethi mesajı Ankara-BHA İletişim Başkanlığı, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 29 Mayıs …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir