Başdeğirmen: Farklı ilgi ve alaka görüyoruz

Başdeğirmen: Farklı ilgi ve alaka görüyoruz

 

IDGEP Başkanı Nazmi Esen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in geçen 5 yıllık hizmet sürecinde güzel projeler ürettiğini dile getirdi. Esen, Başkan Başdeğirmen’e yeni 5 yıllık görevinde de başarı dileklerini ileterek, “Sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu 5 senede de yapacağınız projelerde sizlerle birlikte olmaktan, bizleri dahil edeceğiniz konularda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Başarılarınız daim olsun. Akdeniz bölgesinde de bir özelliğimiz olduğunu düşünüyorum. Bu 5 senenin de daha farklı geçeceğine inanıyorum. Dün de bir ziyarette Ankara’daydım. Adınızı her yerde duydum.

Bunun bütün Isparta’mıza çok olumlu yansıyacağına inanıyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de genç ve dinamik iş insanlarıyla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Başkan Başdeğirmen, “Bugüne kadar sizlerle birçok iş birliğinde bulunduk. Birbirimize faydalı olmaya çalıştık. Allah nasip etti sizlerinde desteğiyle ikinci kez 5 yıllık vizeyi bize verdiniz. Bundan dolayı da sizlere teşekkür ediyorum. Sizin de söylediğiniz gibi Ankara’da bu başarılı sonuçtan dolayı farklı bir ilgi alaka görüyoruz. Bunun da şehrimize üst seviyede destek getireceği inancındayım. Bu anlamda bizlere görev veren sizlere de bu konuda teşekkür ediyorum.

Amacımız Isparta ekonomimizin yükseğe taşınması, Isparta’mızı bir basamak daha ileriye götürebilmek. Nasıl birlik beraberlik içerisinde bugünlere geldiysek bundan sonra da aynı şekilde devam ederek hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Rabbim birlik beraberliğimizi daim eylesin” görüşlerinde bulundu.

beserviscom

Hakkında

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdğan’dan İstanbul’un Fethi mesajı

Cumhurbaşkanı Erdğan’dan İstanbul’un Fethi mesajı Ankara-BHA İletişim Başkanlığı, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 29 Mayıs …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir